Keskustelu käyttäjästä:Maakellarin paska
| |
PROCEED WITH CAUTION! Tämä käyttäjä on Podax-vandaali ja hän on todennäköisesti tälläkin hetkellä luomassa Podax-roskaa. Ilmianna hänet heti ylläpitäjälle. |
Vitun vandaali! --Peelo 17:29, 8 joulukuu 2006 (EST)
Olet osoittautunut vandaaliksi, ja KRP on nyt jäljittänyt IP-osoitteesi. Tietokoneesi poistetaan ja sinut tuomitaan erinäisistä peeloiluistasi vankeuteen. Ennen kuin ryhdyt tiilenpäitä lukemaan, voit harjoittaa vandalismia rauhassa Hikipedian hiekkalaatikolla. Tuomiostasi kerrotaan huomenna myös Ilta-Sanomien etusivulla.
Hikipedian vandalisointi on äärimmäisen vakava asia ja saattaa johtaa pitkiinkin vankeusrangaistuksiin. Tuomio saattaa tulla esimerkiksi tietoliikenteen häirinnästä, kunnianloukkauksesta, laittomasta uhkauksesta tai yksityiselämää loukkaavan tiedon levittämisestä. Yksikään mainituista ei vanhene koskaan, ja rikosrekisteriisi jää merkintä ikiajoiksi. Maineesi on mennyttä. Kaiken kaikkiaan tämä lienee poliisitutkinnan paikka.
Hikipedia toivottaa sinulle hyviä linnavuosia. Jos et lopeta vandalisointia tämänkään jälkeen, perääsi lähetetään palkkamurhaaja. --Cipher Admin Ein (Tunnusta syntisi) (Valtion salaiset muistiot) 18:28, 8 joulukuu 2006 (EST)